Neden Lacoste sanal mağazadan alışveriş yapmalıyım?

Lacoste sanal mağaza, Lacoste mağazalarda satışa sunulan tüm ürünleri ve sadece sanal mağazaya özel ürünlerin satışa sunulduğu internetteki tek resmi satış kanalıdır. Mağazalarda olmayan %5 para puan ve anlaşmalı bankalarla kredi kartına 3 taksit imkanından faydalanabilirsiniz.

Lacoste sanal mağazada alışveriş limiti var mıdır?

Lacoste sanal mağazadan dilediğiniz adette ürün satın alabilirsiniz.

Siparişimin işleme konulduğunu nasıl öğrenebilirim?

Siparişinizi tamamladığınız zaman yaklaşık olarak 15-20 dk. içerisinde kayıtlı e-mail hesabınıza otomatik olarak konfirmasyon e-mail i yönlendirilecektir.

Siparişim onaylandıktan sonra değişiklik yapabilir miyim?

Ne yazık ki siparişiniz onaylandıktan sonra siparişinizin bir kısmı ya da tamamı ile ilgili değişiklik yapamıyoruz. Ancak siparişinizi iptal edip, yeni bir sipariş verebilirsiniz. Sipariş iptali detayları için lütfen `Siparişimi iptal edebilir miyim?? sorusuna bakınız.

E-mail, fax ve ya telefon yoluyla sipariş verebilir miyim?

Lacoste sanal mağaza sadece internet üzerinden sipariş alınmaktadır. E-mail, fax ya da telefon ile sipariş alınamamaktadır.

Kredi kartı detaylarım güvende midir?

Bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Lacoste sanal mağaza kullanıcısı olarak ödemenizi güvenle yapabilirsiniz. Genel olarak websitemizi hiçbir kişisel data bırakmadan ziyaret edebilirsiniz. Ancak kişisel bilgileriniz ile ilgili bazı detayları talep ettiğimiz durumlar şu şekildedir:
 • Sipariş verirseniz
 • Newsletter üyesi olursanız
 • Lacoste sanal mağazaya üye olursanız
 1. Tüm kişisel datanız bilgisayarınızı kapatmadan önce şifrelenir ve internet üzerinden aktarılır. Lacoste online mağaza tüm bilgilerinizi güvenle şifrelemek üzere 128 bit şifreleme ile ?Secure Socket Layer? olarak adlandırılan SSL sertifikasını kullanır. Siparişiniz, isminiz, adresiniz, kredi kartı ya da hesap detaylarınızı içeren şifrelenmiş bilgileriniz başkaları tarafından görüntülenemez.
 2. Farklı pencerelerle çalıştığımız için ya da kullandığınız browser her zaman SSL bağlantısını gösteren bir mesaj göstermiyorsa her pencerede şifrelemeyi göremeyebilirsiniz. Ancak, checkout aşamasında bilgilerinizin güvenli aktarımını görmek için Mouse üzerinde sağ klik yaparak, ?kaynak kodu göster? seçeneğini seçebilirsiniz.
 3. Size ait tüm kişisel bilgileri internete bağlı olmayan bir bilgisayarda topluyoruz, bu sebeple size ait bilgilere bir model ağı üzerinden başka kişiler tarafından ulaşılması mümkün değildir.
 4. Hesabınıza izinsiz erişimi engellemek ve kişisel bilgilerinizi güvende olmasını sağlamak için şifrenizi ve hesap detaylarınızı lütfen başkalarıyla paylaşmayınız.
 5. Newsletter üyeliğinden dilediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. Newsletter linki üzerinden, Newsletter bilgilerinize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bu bölümde, kişisel bilgilerinizi değiştirebilir ya da Newsletter uygulamasından tamamen ayrılabilirsiniz.

Teslimat seçenekleri nelerdir?

Ertesi gün kargo: Hafta içi saat 15:00 a kadar verilen siparişler aynı gün, 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün Yurtiçi Kargo kargo ile gönderilecektir. Hafta sonu verilen siparişler, Pazartesi günü kargoya verilmektedir. Resmi tatil günleri verilen siparişler, takip eden ilk iş günü kargoya verilmektedir.

Siparişim seçmiş olduğum bir adrese yönlendirilebilir mi?

Siparişinizi seçmiş olduğunuz bir adrese yönlendirebiliriz-iş, aile, arkadaş ya da komşu adresleri gibi. Siparişinizi geçtiğiniz zaman lütfen teslimat adresini belirtiniz. Alternatif bir adres belirtilmediği sürece siparişiniz fatura adresinize teslim edilecektir. Üzülerek belirtiriz ki siparişiniz kiralık posta kutularına yapılamamaktadır.

Hangi bölgelere gönderim yapabiliyorsunuz?

Lacoste sanal mağaza sadece Türkiye sınırlarında hizmet vermektedir.

Hangi günler gönderim yapılabiliyor?

Hafta içi saat 16:00 a kadar verilen siparişler aynı gün, 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün Yurtiçi Kargo kargo ile gönderilecektir. Hafta sonu verilen siparişler, Pazartesi günü kargoya verilmektedir. Resmi tatil günleri verilen siparişler, takip eden ilk iş günü kargoya verilmektedir.

Kargo ücreti ne kadardır?

Kargo ücreti EREN holding tarafından karşılanmaktadır.

Teslimat süresi ne kadardır?

Hafta içi saat 15:00 a kadar tamamlanan siparişleriniz aynı gün kargoya verilerek normal şartlarda 24 saat içerisinde teslim edilir. Hafta sonu verilen siparişleriniz Pazartesi günü kargoya verilir ve normal şartlarda 24 saat içerisinde teslim edilir. Resmi tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü kargoya verilir ve 24 saat içinde teslim edilir. Kargonuz yola çıktığı zaman bir konfirmasyon maili alacaksınız. Belirlenen bu kargo süreleri planlanan kargo süreleri olmakla beraber değişkenlik gösterebilir, kargonuz yaz-kış şartları göz önünde bulundurularak 1-5 iş günü içerisinde teslim edilebilir. Verilen adrese teslimat konusunda gereken özeni göstereceğiz. Ancak, yanlış bilgi girişi sonucu siparişin teslim edilmemesi yada yanlış adrese teslim edilmesinden sorumlu değiliz. Bu sebepten dolayı gönderim adreslerinin doğru girilmesi konusunda hassasiyetinizi rica ederiz.

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl öğrenebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiği zaman size bir konfirmasyon maili yönlendireceğiz. Bu mail içerisinde yazan sipariş takip numarası ile kargonuzu Yurtiçi Kargo üzerinden takip edebilirsiniz.

Sipariş teslimatında evde yoksam ne oluyor?

Siparişiniz adresinizde bulunmadığınız için size ulaştırılamadıysa, Yurtiçi Kargo belirtilen adrese ikinci bir uğrama daha yapar.

Siparişimin hangi aşamada olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Login durumdayken `Hesabım/Siparişlerim? seçeneğinden siparişinizi bulabilirsiniz. `Siparişimi izle? linki üzerinden sipariş numaranızı ve teslimat adresinizin il posta kodunu girerek şu bilgilere ulaşabilirsiniz:
 • Ürünler toplanıyor. (Siparişiniz henüz kargoya verilmemiş ve depomuzda işlem görmeye devam ediyor.)
 • Siparişiniz kargoya verildi. (Siparişiniz tamamlandı ve kargoya verildi-sipariş takip numaranız ile paketinizin durumunu Yurtiçi Kargo üzerinden takip edebilirsiniz.

Lacoste sanal mağazadan aldığım bir ürünü nasıl iade edebilirim?

Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış olması kaydıyla 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu süre ürününüzün size teslim edildiği tarihten itibaren başlar. Ürün iadesi yaparken sitemizde belirtilen adımları dikkate alarak yapınız. Lütfen ürününüzle beraber gelen iade formunu doldurunuz. Ürün iadenizi ücretsiz gerçekleştirmek için ürünü Yurtiçi Kargo kargo ile göndermeniz gerekmektedir, ücretsiz gönderim için kargoda Yurtiçi Kargo cari kodumuzu belirtmeniz yeterli, Yurtiçi Kargo cari kod: 302711308

Lacoste sanal mağazadan alınmamış bir ürünü Lacoste sanal mağazaya iade edebilir miyim?

Lacoste sanal mağazaya sadece Lacoste sanal mağazadan aldığınız ürünleri iade edebilirsiniz. Lacoste sanal mağazadan alınmamış ürünlerin tarafımıza gönderilmesi durumunda ürünler göndericiye geri gönderilecektir.

Lacoste sanal mağazadan almış olduğum bir ürünü Lacoste mağazalara iade edebilir miyim?

Lacoste sanal mağazadan alınan ürünler yalnızca Lacoste sanal mağazaya iade edilebilir. İade prosedürleri için lütfen `Lacoste sanal mağazadan aldığım bir ürünü nasıl iade edebilirim?? sorusuna bakınız.

Ürün iadesi yaptığımda ödediğim tutar bana nasıl iade edilecek?

Ürün iadesi yaptığınız zaman, ürün incelemeden kabul onayını aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade edilecektir.
 • Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz, taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak 3 iş günü içerisinde kartınıza iade edilir.
 • Ödemenizi debit kart ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim olan işleminiz banka hesabınıza havale yoluyla 3 iş günü içerisinde iade edilir.
 • Ödemenizi sanal kart ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim olan işleminiz kartınıza 3 iş günü içerisinde iade edilir.

Hasarlı ya da defolu bir ürün aldıysam ne yapmalıyım?

Lacoste sanal mağazadan aldığınız ürün Lacoste kalite standartlarını karşılamıyorsa, yasal süre içerisinde ürünü iade etme hakkınız bulunmaktadır. Bu şekilde bir ürün aldığınız zaman, üründeki problemi fatura arka yüzünde bulunan formda belirtmek suretiyle, ürünü faturası ile birlikte imzalı bir şekilde Yurtiçi Kargo aracılığı ile iade ediniz ve lütfen müşteri ilişkileri departmanı ile bağlantıya geçiniz.

Lacoste sanal mağazadan almış olduğum bir ürünü başka bir beden/renk ya da başka bir ürünle değiştirebilir miyim?

Almış olduğunuz ürünü değiştirmek için, önce satın almış olduğunuz ürünü iade etmeli ve yeni bir sipariş vermelisiniz.

Ürünlerim nereden kargoya veriliyor?

Lacoste sanal mağazadan almış olduğunuz ürünler, Çorlu?da bulunan lojistik depomuzdan sevk edilmektedir.

Lacoste sanal mağaza ile nasıl irtibata geçebilirim?

Lacoste sanal mağaza ve siparişleriniz ile ilgili sorularınız için Müşteri ilişkileri departmanı ile iletişime geçebilirsiniz:
 • e-Mail:
 • Telefon:444 EREN(3736)
 • Fax:
 • Posta:mh@lacoste-tr.com

Neden bir Lacoste hesap oluşturmalıyım?

Lacoste sanal mağaza kullanıcı hesabı oluşturmanın birçok faydası var:
 • Hızlı ve kolay sipariş için bilgileriniz kaydeder,
 • Favori ürünlerinizi arkadaşlarınız ve aileniz ile paylaşmak için bir liste oluşturabilirsiniz,
 • Lacoste sanal mağazanın sunmuş olduğu özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz,
 • Etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz,
 • Sipariş geçmişinize bakabilirsiniz,
 • Tüm teslimat adres bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

Kişisel bilgilerimi ne için kullanıyorsunuz?

Kişisel bilgileriniz bizim için çok büyük önem taşıyor. Lacoste sanal mağaza müşterisi olarak alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz.
 • Sipariş verdiğiniz zaman,
 • Newsletter?a üye olduğunuz zaman,
 • Hesap oluşturduğunuz zaman kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyuyoruz.
Vermiş olduğunuz bu bilgiler size daha iyi hizmet verebilmek ve özel tekliflerimizi size ulaştırmak için kullanılacaktır.

Newsletter üyeliğimi iptal etmek için ne yapmalıyım?

Lacoste Online mağaza newsletter uygulamasından daha fazla mail almak istemiyorsanız, sayfa sonunda yer alan `üyelikten çık? linkine tıklayınız. Bu hareket sizin hesabınızı etkilemeyecektir.

Lacoste sanal mağazayı kullanabilmek için teknik olarak sahip olmam gereken teknik altyapı nedir?

Browser yazılım ayarları: Lacoste online mağazadaki ürünlerin en doğru görünümlerini elde etmek ve sitenin genel fonksiyonların tam doğru çalışması için, internet Explorer versiyon 6 ve üzeri ya da mozilla/firefox versiyon 1.5 ve üzeri kullanmanız tavsiye edilir. Maksimum kaliteli görünüm içişn Java ve Java script uygulamalarını aktive etmeniz gerekir. Sepetinize ürün eklemek için `Cookie lere izin ver? (Windows için internet Explorer 6.0 kullanıyorsanız Araçlar/İnternet seçenekleri/Gizlilik ten ulaşabilirsiniz) seçeneği aktive edilmeli.

Ekran çözünürlüğü: Lacoste sanal mağazayı düzgün görüntüleyebilmek için, ekran ayarlarınızı 1024 x 768 pixel değerlerine eşit ya da daha büyük ayarlamanız tavsiye edilir.

Hangi kartlara taksit yapılıyor?

İş Bankası, Garanti, Yapı Kredi, Finansbank kartlarına 3 taksit yapılmaktadır.

Sorun Yaşarsanız

Ödeme işlemlerinde yaşağacağınız olası sorunlar ile ilgili olarak müşteri hizmetleri departmanımıza kart numaranızın tamamını vermeyiniz. Sadece kart numarasının ilk 6 hanesini yazmanız yeterlidir.